Projekt ma na celu przeszkolenie 9874 pełnoletnich obywateli z obszaru dolnośląskiego w zakresie podstawowych kompetencji cyfrowych, zgodnie z wymaganiami Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Szczególny nacisk zostanie położony na naukę korzystania z profilu zaufanego, e-usług publicznych oraz rozwijanie umiejętności związanych z higieną cyfrową.
Rekrutacja przedłużona do 10 lipca! Zorganizuj darmowe szkolenia cyfrowe w swojej gminie lub firmie
Wtorek, 26 Maj 2026
Samorządy, instytucje i pracodawcy z Dolnego Śląska zyskują dodatkowy czas na zgłoszenia. Jeśli nie zdążyli Państwo wcześniej zorganizować szkoleń komputerowych dla swoich mieszkańców lub pracowników, termin rekrutacji grup w projekcie „Obywatel 2.0” zostaje wydłużony do 10 lipca.
To szansa na zorganizowanie u siebie warsztatów podnoszących kompetencje cyfrowe, które są w...
więcej